Evden Eve Nakliye Çankaya

Çankaya Asansörlü Nakliyat

Çankaya Asansörlü nakliyat hizmetini uzun yıllardır vermekte olan Ankara Çankaya Nakliyat firmamız geçen bu süre içinde gelişen teknolojiyi de yakından takip etmekte ve asansör sistemlerini yenileyerek daha güvenli ve hızlı olan asansörlere sahip olmaktadır. Rezidans ve plazalar gibi çok yüksek binalarda oturan kişilerinde istedikleri anda taşınabilmelerini sağlamaktayız. Verdiğimiz üstün kalitede hizmete gelen talepler artmaya devam etmekte ve bizlerde büyümeye devam etmekteyiz. Asansör sayımızı ve araçlarımızı arttırırken ayrıca ekiplerimizi de genişletmekte bu şekilde ihtiyaç duyduğunuz an hizmet alabilmenizi sağlamaktayız.

Ankara’nın bütün ilçelerine geniş ekiplerimiz, asansörlerimiz ve araçlarımız ile hizmet vermekteyiz. Evinizi ya da ofisinizi taşımanız gerektiğinde firmamız ile iletişime geçmeniz halinde bunun kısa sürede sonuçlanması için asansör sistemleri kullanmaktayız. Taşınma öncesinde adresinize ziyaret gerçekleştirmekte bu sırada eşyaların kaçıncı katta olduğunu, miktarını ve yeni taşınacağı adresin bilgisini alarak size özel fiyat teklifimizi sunmaktayız. Ardından da uygun olduğunuz günü öğrenerek taşınma planı oluşturmaktayız. Yetkili arkadaşımızın koordinasyonu ile de bu planı uygulamaktayız.

  

  Çankaya Asansörlü Taşımacılık

 

Çankaya Asansörlü nakliyat hizmetimizi yüksek katlarda oturuyor olmanız halinde vermekteyiz. Taşınma günü adresinize geniş ekipler ile gelmekteyiz. Ekibin bir bölümü yukarda eşyaların toplanması paketleme ve ambalajlamasını yaparken diğer bir bölümü de aşağıda asansörü kurmakta testini yapmaktadır. Test ile bir sorun olmadığının anlaşılması halinde yukarıda paketlemesi yapılan eşyalar asansöre yüklenmekte ve araçlara alınmaktadır. Bu şekilde aracın içine alınan eşyaları özel yöntemler ile istiflenmekte ve trafikte de güvende olması sağlanmaktadır. Yeni adrese ulaştırılan eşyaların evin içine alınması sırasında gerektiğinde yine asansör sistemleri kullanılmaya devam edilmektedir.

Çankaya Asansörlü nakliyat yapıyor olmamız ile eşyaların güvenli ve aynı zamanda kısa sürede taşınmasını sağlamaktayız. Bu hizmeti verebilmek için ise binanın yapısının uygun olması gerektiğini hatırlatmaktayız. Bina yapısının uygun olması halinde asansörlü nakliyat yapan şirketimiz eşyaların güvenliği için hava şartlarına da dikkat etmektedir. Rüzgarın çok olduğu günlerde bu hizmet verilemez havanın düzelmesini bekleyerek eşyalarınızın zarar görmesini önlemekteyiz. Bina sakinleri ile sorun yaşamanızı da önlemekte yüzde yüz memnun olacağınız hizmeti alabilmenizi sağlamaktayız.

Sayfamızı Paylaşın
Etiketler :