Evden Eve Nakliye Etimesgut

Etimesgut Evden Eve Nakliyat

Ankara Etimesgut evden eve nakliyat firmamız, profesyonel çalışanlarıyla 20 yılın üzerinde hizmet sağlamaktayız. Bize gelen talep doğrultusunda başlayan nakliyat sürecinin her adımında tecrübemizden aldığımız güçle nakliyatı en başından planlarız. Nakliyat planlamamızın ilk ayağında ücretsiz ekspertiz hizmeti vardır. Etimesgut evden eve nakliyat için görevlendirmiş olduğumuz ekiplerimiz eşyanın yerinde tespiti için öncelikli olarak adresinize gelecektir. Adresinizde binanın durumu ve eşyalarınızla ilgili gerekli olan tespitler yapılarak nakliyat planlaması oluşturulur. Bu planlama sırasında nasıl bir nakliyat yapılması gerektiğinin tespiti sağlanır ve nakliyat için ihtiyaç duyulan gün ve saat belirlenir.

Etimesgut Nakliyat

Etimesgut Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliye

Etimesgut nakliye hizmeti başlayacağı gün belirlenmiş olan gün ve saatte ekiplerimiz binanız önünde hazır olur. Asansörlü taşıma tercih edilmişse asansörün kurulumu gerçekleştirilir. Ekiplerimiz sizinle iletişime geçerek gerekli olan çalışmaların başlaması için dairenize giriş sağlanır. Dairenizde eşyalar öncelikle paketlemeye alınarak taşıma, yükleme ve yerleştirme aşamasında zarar görmesi engellenmiş olur. Etimesgut taşımacılık hizmetinin ilk aşaması bu şekilde başlatılmış olacaktır.

Şehirler Arası Nakliyat

Nakliyat işlemi özellikle şehirler arası nakliyat şeklinde olacaksa bu durumda eşyaların güvenli bir şekilde yerine ulaştırılması açısından uygun malzemeler kullanılarak paketlenir. Ankara Şehirler arası nakliyat araç içerisine yerleştirilen eşyalar bulundukları yerde sabitlenir ve yolculuk esnasında düşme ya da araç içerisinde herhangi bir yere çarpmada ortadan kaldırılmış olur. Araç içerisinde değerli ve hassas eşyalarınız için ayrılmış bölümler oluşturulmuştur. Bu bölümlere konulan eşyalarınız yolculuk sırasında hiçbir zarar görmez.

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat işlemi sırasında kullanılan asansörumuz güvenliği artırılmıştır ve bu sayede eşyanın üst katlardan indirilmesi ya da üst katlara çıkarılması aşamasında zarar görmesi engellenmiş olur. Asansörlü nakliyat bina dışından yapılmadığından dolayı binada hiç kimseyle muhatap olmak zorunda kalmaz ve bina asansörünü kullanmamış olursunuz. Asansörlerimiz her türlü binaya uzayabilecek kapasiteye sahiptir. Bunun için daireniz ne kadar yüksekte olursa olsun problem olmaz. Eşyalar asansöre konulduğunda düşme riskinin ortadan kaldırılması için asansöre sabitlenir.

Etimesgut Taşımacılık

Etimesgut Taşımacılık

Ofis ve İş Yeri Taşıma

Ofis ve iş yeri taşıma hizmetimiz profesyonelliğimizin gerektirdiği şekilde yapılır. Bu işlem sırasında hızlı ve güvenli bir süreç gerçekleştirilmesi için yapılan çalışmaların tamamı planlı bir şekilde yapılır. Ofis taşıması sırasında işlerin karışıklığa neden olmaması için ofis içerisi oda oda olacak şekilde toplanır. Elektrik ve elektronik eşyalar uygun paketleme malzemeleriyle sarılarak balonlu köpüklerle muhafaza edilir ve bu sayede dışarıdan gelebilecek riskler ortadan kaldırılmış olur.

Sigortalı Nakliyat

Sigortalı nakliyat hizmetimiz ister şehir içi ister şehirlerarası olsun her şekilde yapılır. Sigortalı nakliyat sayesinde eşyalarınız güvenli bir şekilde adresine ulaştırılırken olası bir zarar oluşumu durumunda sigortanız devreye girerek sorunun hızlıca telafi edilmesi sağlanmış olur.

Ankara Etimesgut Nakliyat

Ankara Etimesgut merkezli evden eve nakliyat firmamız müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunmaktadır. 20 yılı aşkın sektörde bulunan firmamız yılların deneyimi ve tecrübesini en iyi şekilde sizlere sunmaktadır.

         Evden Eve Nakliyat Müşteri Odaklı Çalışma

  • Yılların Deneyimi :20 Seneyi Aşkın Sektöre Hizmet Veren Evden Eve Nakliyat Firması.
  • Uzman Personeller: Yıllardır Sektöre Hizmet Vermiş Profesyonel Taşıma Ekibimiz.
  • Kaliteli Hizmet: Müşterilerimize Her Zaman Daha İyi Hizmeti Sunuyoruz.
  • Müşteri Memnuniyeti: Taşıma Sırasında İlk Önceliğimiz Daima Mutlu Müşteriler.
  • Zamanında Teslim: Türkiye’nin Her Yerine Söz Verdiğimiz Saatte Ulaşıyoruz.
  • Kurye Hizmeti: Eşya Taşıma Dışında Önemli Evrak ve Belge Taşıma Hizmetiz vardır.

Etimesgut İçi 2021 Yılı Evden Eve Taşımacılık Fiyatları

Asansörlü Taşımacılık

1+1 Ev Taşıma Fiyatı 900 TL

2+1 Ev Taşıma Fiyatı 1200 TL

3+1 Ev Taşıma Fiyatı 1500 TL

4+1 Ev Taşıma Fiyatı 1800 TL

Boş Araç Temini 500 TL

Sayfamızı Paylaşın
Etiketler :